Liga Kobiet Nieobojętnych

W miniony wtorek, 24 listopada miałam zaszczyt otrzymać wspaniałą statuetkę i tytuł Bytomianki Jesieni.  Rekomendację do tego wyróżnienia byli uprzejmi złożyć redaktor Marcin Hałaś oraz Andrzej Płochocki - fotograf bytomski. Ze wzruszeniem i radością wspominam tamten wieczór. Padło tyle dobrych słów, otrzymałam wiele dowodów na piękny odbiór mojej twórczości. Panie z Ligi Kobiet Nieobojętnych z Bytomia zorganizowały uroczystość głęboko zapadającą w pamięć. Myślę, że listopad znów pokazał swoje cieplejsze oblicze. Nie tylko mnie, ale wszystkim, którzy zechcieli przyjść we wtorek do Akwarium w Bytomskim Centrum Kultury. O ocieplenie jesiennego klimatu zadbały także świetne dziewczyny - Ania Akram i Ania Dzwonkowska, które z towarzyszeniem niebezpiecznie dobrej gitary Jarka Reclika poczęstowały nas coverami m. in. Stinga i Sade (trafione "w punkt"). Cieszę się, że publiczność mogła usłyszeć moje pierwsze teksty, do których muzykę stworzył kilka lat temu Wiesław Ciecieręga. Teksty żyją nadal dzięki wykonaniom zarówno Wiesia, jak i jego utalentowanych uczniów.

Dziękuję wszystkim przyjaciołom i sympatykom mojej twórczości. Nasze spotkanie to na pewno początek kolejnego etapu.

Relacje i zdjęcia z tego magicznego wieczoru można  zobaczyć na stronie Miasta Bytomia, "Życia Bytomskiego" oraz Ligi Kobiet Nieobojętnych (Galeria).

Wkrótce w mojej galerii pojawią się zdjęcia autorstwa Krzysztofa Kadisa, Pawła Szałankiewicza oraz Andrzeja Płochockiego -  fotografów, którzy towarzyszą mi od początku, za co bardzo serdecznie dziękuję.< Powrót